Parafia Św. Stanisława BM w Brześciu Kujawskim - Strona główna

Parafia Brześć Kujawski

OVERVIEW

The web site parafia-brzesc.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have parsed fourteen pages inside the domain parafia-brzesc.pl and found two websites linking to parafia-brzesc.pl.

PARAFIA-BRZESC.PL TRAFFIC

The web site parafia-brzesc.pl has seen fluctuating amounts of traffic all round the year.
Traffic for parafia-brzesc.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-brzesc.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-brzesc.pl

Strona główna - Oficjalna strona Brześcia Kujawskiego

Wielkanocne mazurki, babki, pieczone szynki i aromatyczne wędliny oraz jajka w różnych postaciach królowały na stołach podczas tradycyjnej XX wystawy.

WHAT DOES PARAFIA-BRZESC.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-brzesc.pl Mobile Screenshot of parafia-brzesc.pl Tablet Screenshot of parafia-brzesc.pl

PARAFIA-BRZESC.PL SERVER

Our crawlers observed that a single root page on parafia-brzesc.pl took eight hundred and forty-four milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
79.96.165.222

We found that this domain is using the IdeaWebServer/0.83 os.

Parafia Św. Stanisława BM w Brześciu Kujawskim - Strona główna

Parafia Brześć Kujawski

PARSED CONTENT

The web site parafia-brzesc.pl states the following, "Skocz do menu nawigacyjnego i logowania." I saw that the webpage also stated " 25 marca w Niedzielę Palmową w naszej parafii odbyła się Procesja z palmami." They also said " Główna liturgia rozpoczęła się w kościele poklasztornym o 10,30. Po odczytaniu Ewangelii i poświęceniu palm przeszliśmy do fary na Mszę św. Podczas procesji odbyła się inscenizacja wjazdu Pana Jezusa na osiołku do Jerozolimy. klikając link poniżej można obejrzeć film."

SEE SIMILAR DOMAINS

Parafia pw. św. Ap. Mateusza i Macieja w Raciborzu-Brzeziu

Mateusza i Macieja w Raciborzu-Brzeziu. Witamy na oficjalnej stronie internetowej PARAFII PW. MATEUSZA I MACIEJA W BRZEZIU NAD ODRĄ. Na naszej witrynie na bieżąco będą pojawiać się najnowsze wiadomości dotyczące życia parafii i nie tylko. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z informacjami o historii parafii, naszych patronach, czy też S. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy zechcą podzielić się z nami swoimi uwagami.

Parafia-brzezna.pl Oficjalna strona Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa w Brzeznej

nauka stanowa dla ojców i matek. Gorzkie Żale, kazanie pasyjne, Msza św. , nauka ogólna, odnowienie sakramentu małżeństwa. , nauka ogólna, odnowienie sakramentu małżeństwa. , nauka ogólna, zakończenie. , nauka ogólna, zakończenie. Wyjazdy do chorych zgłaszać w zakrystii.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa - Bukowina Tatrzańska

8 października w kościele parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się Dekanalny Dzień Młodzieży jako uwielbienie Boga za ŚDM 2016 r. celebrował i kazanie wygłosił ks. dr Wojciech Węgrzyniak - biblista. , a po nabożeństwie ks. Wojciech wygłosił konferencję na temat WSPÓLNOTY. Na koniec pan Krzysztof Bigaj przedstawił nam spektakt pt.

Parafia Bysina

Miło jest nam gościć Cię na oficjalnej witrynie Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bysinie. Witryna pełni funkcje informacyjne, a więc przede wszystkim zamieszczane tu są aktualne ogłoszenia, a także intencje Mszy Świętych. W kolejnych działach przedstawione są najważniejsze informacje dotyczące Naszej parafii, a także udzielanych Sakrametów. Na końcu znajduje się Księga Gości. Za pomocą której możesz wyrazić opinie na temat nowej wersji witryny, jak również zadać pytanie i uzyskać odpowiedź.

Parafia Cambridge

Zgłoszenie do I Komunii Św. Witamy na stronie Polskiej Misji Katolickiej pw. W serwisie można znaleźć informacje dotyczące wydarzeń w Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii, terminów Mszy Św. W języku polskim w Cambridge, Brandon oraz Huntingdon a także informacje z życia społeczności polskiej w Cambridge i okolicy, informacje dotyczące Polskiej Szkoły Sobotniej, kursów językowych, jak również innych bieżących wydarzeń z życia polskiej parafii.